Katalóg - Vizážisti

|

Kozmetika Diona

(neexistuje podrobný popis subjektu)

www.kozmetikadiona.sk | Námestie Slobody 1918/1 Púchov

BADroom - Hair / Salon & Academy

Charakteristika:Luxusný kadernícky salón v srdci mesta, kde srdečne vítame všetkých zákazníkov, ktorí preferujú kľudné a diskrétne prostredie! V našom salóne sa zaoberáme vždy len s jedným zákazníkom a to vo vopred dohodnutom termíne...

www.BADroomhair.com | Rákócziho12, Hotel Korzo 502 Nové Zámky

Allie Visage

Charakteristika:Pracujem na objednávky, prevažne v Bratislave, Malackách, Žiline, Kysuckom Novom Meste a ich okolí. Bližšie informácie nájdete na stránke: https://www.facebook.com/AllieVisage

Lucia Pistlová

Charakteristika:Vizážistike a kozmetickému poradenstvu sa venujem už niekoľko rokov a moje služby Vám ponúkam v pohodlí Vášho domova. Denné, Business, Svadobné líčenie a líčenie na špeciálne udalosti. Značky: MaxFactor, Mary Kay, Zoeva a i.

www.luciapistlova.webnode.sk | Svätý Jur

Vladyka Visage

(neexistuje podrobný popis subjektu)

Párovská 42, Nitra

MVisage s.r.o.

Charakteristika:MVisage poskytuje Vizážistické služby, Kurzy líčenia pre klientky, Predlžovanie rias metódou riasa na riasu, Poradenskú a konzultačnú činnosť v oblasti vizáže a starostlivosti o pleť.

www.mvisage.sk | Teslova 12

Kozmetické štúdio La Femme

(neexistuje podrobný popis subjektu)

Cyrila a Metoda 22

Mgr. Beáta Oravcová - Supervizaz.net

Charakteristika:Poradenstvo v oblasti farebnej typológie, korekcie postavy vhodnými strihmi odevov, korekcie tváre líčením. Blog s cennými radami o farbách, strihoch oblečenia, tvare postavy a líčení, príklady na známych celebritách.

www.supervizaz.net | Kvačalova 27, 010 04 Žilina

Salón Línia - Beáta Cicmanová

Charakteristika:Ponúkame Vám líčenie na plesy, stužkové slávnosti, svadby, alebo iné príležitosti. Rovnako aj mnoho kozmetických služieb s našou vizážistkou a kozmetičkou, ktorá sa prispôsobí Vašim želaniam a vie čo je moderné a pekné.

www.salonlinia.eu | Tyršovo nábrežie 11, Košice

Zuzana Pochybová, ZAZU

Charakteristika:make up artist

www.zazuvizaz.sk |