Registrácia

I. UŽÍVATEĽ so záujmom o fotenie - registrácia zadarmo

Registrácia je určená hlavne začiatočníkom a ľuďom, ktorí ešte nemajú veľa skúseností s pózovaním pred fotoobjektívom, no majú záujem tieto skúsenosti získať a prípadne sa uplatniť v oblasti fotomodelingu. Do svojho fotoalbumu máte možnosť pridať až 100 fotografií svojej osoby. Odporúčame pridať fotografie tváre a postavy v dostačujúcej kvalite. Ak sa chcete viacej zviditeľniť, môžete si pridať fotografie na hodnotenie a získať miesto v TOP rebríčkoch (stať sa TOP ženou alebo TOP mužom mesiaca), či využiť službu billboardnite sa. Registrácia nie je určená pre fotografov.

II. Fotograf, Agentúra - registračný poplatok zrušený - ZADARMO na 1 mesiac

Registrácia je určená fotografom s rôznym zameraním, no podstatnú časť tvoria fotografi zaoberajúci sa fotografovaním ľudí. Registrovať sa môžu začiatočníci i profesionáli. Na svoju prezentáciu môžete pridať až 160 fotografií a svoje portfólio kedykoľvek aktualizovať. Taktiež môžete využiť službu 'Galéria fotografi' kam vložené fotografie sa následne zobrazia na hlavnej strane, kde Vás môžu najviac zviditeľniť. V sekcii 'Ponuky' môžete reagovať na ponuky modeliek, či pridať vlastnú ponuku na fotenie. Po zaregistrovaní je potrebné zaplatiť registračný poplatok vo výške 3 eur prevodom na účet, následne bude Vaša registrácia aktivovaná. Informácie o tejto platbe Vám prídu emailom.

III. Model/ka - registrácia zadarmo

Registrácia je určená všetkým, ktorí už majú skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom a vlastnia umelecky spracované fotografie. Registrovať sa môžu začiatočníci i profesionáli. Na svoju prezentáciu môžete pridať až 22 fotografií a svoje portfólio kedykoľvek aktualizovať. Taktiež môžete využiť službu 'Galéria modelky' kam vložené fotografie sa následne zobrazia na hlavnej strane, kde Vás môžu najviac zviditeľniť. V sekcii 'Ponuky' môžete reagovať na ponuky fotografov a agentúr, či pridať vlastnú ponuku na fotenie. Do registračného formulára je nutné pridať kvalitné, umelecky spracované fotografie tváre a celej postavy.